Apie mus

Greitoji pagalba Jūsų kompiuteriui!

MB „IT Skyrius“ – jauna, tačiau patyrusi ir ambicinga profesionalų komanda, teikianti visas informacinių technologijų – kompiuterių, susijusių įrenginių, serverių, debesų kompiuterijos – priežiūros paslaugas nuo profilaktikos ir gedimų prevencijos iki gedimų šalinimo bei naujų įrenginių tiekimo.

Patikėdami savo įrenginius mums, Jūs būsite tikri ne tik dėl atliekamų darbų kokybės, bet ir adekvačios kainos. Santykius su klientais mes grindžiame pasitikėjimu, todėl visada pasiūlysime optimaliausią sprendimą.  Mes prisiimame atsakomybę už stabilų kliento įrenginių veikimą, nesvarbu – kalbam apie vieną įrenginį ar vieną šimtą. 

Šiandieniniame pasaulyje esame vis labiau priklausomi nuo informacinių technologijų. Jau neįsivaizduojame savo gyvenimo ar darbo be kompiuterio ar telefono, nes vis daugiau kasdienių operacijų persikelia į kompiuterių ir telefonų ekraną bei interneto erdvę. Nuolat sekame naujienas iš viso pasaulio, dalinamės įspūdžiais, atsiskaitome už pirkinius, tiesiogiai bendraujame su artimaisiais net jei jie už tūkstančių kilometrų …  Versle dar svarbesnis greitas ir sklandus darbas: greitas informacijos perdavimas kolegoms ar partneriams, informacijos saugumas, sklandus biuro technikos darbas.

Todėl natūralu, jog tampa vis svarbiau išvengti įrenginių gedimų ar trikdžių, o jiems įvykus – kuo skubiau pašalinti.

kompiuterių priežiūra
Duomenų apsauga
Serverių nuoma