Atsarginė kopija

Rezervinio kopijavimo paslaugos

Požiūris

Atsarginės kopijos yra tai ką visi nori turėti kai nutinka kibernetinis incidentas. Problema, kad apie jų poreikį pradedama galvoti iš kart po to kai jų prireikia. Atsarginių kopijų strategijų gali būti įvairių, priklausomai ką ir nuo ko norime apsaugoti, bet geriausia pasaulinė praktika sako, kad įgyvendinus 3-2-1 taisyklę esate apsisaugoję nuo 99,99% incidentų. Taisyklė yra tokia: 3 atsarginių kopijų versijos,  2 skirtingose laikmenose, 1 kopija laikoma ne vietoje (geriausia – debesyje).

Priemonės

  • Savo paties ir klientų saugumui turime įsigiję ir susikūrę reikiamą rezervinio kopijavimo infrastruktūrą, todėl galime pasiūlyti lanksčią ir efektyvią sistemą.
  •  Mūsų standartinis rezervinio kopijavimo planas siūlo: 7 paskutinių dienų, 4 paskutinių savaičių, 12 paskutinių mėnesių, 3 paskutinių metų versijas. Taigi, versijų yra 26 ir jos visos „ne vietoje”, Jums belieka turėti bent 1 kopiją vietoje ir geriausia pasaulinė praktika įgyvendinta su kaupu.
  • Atsargninės kopijos daromos naktį, kad netrukdytų kasdieniam Jūsų ir mūsų darbui.
  • Atsarginių kopijų darymą inicijuoja mūsų įranga, todėl net ir įsilaužimo atveju į Jūsų tinklus nebus galimybės sunaikinti pas mus saugomų Jūsų atsarginių kopijų.

Paslaugos

  • Fizinio serverio atsarginis kopijavimas. Kai organizacija turi savo serverį ir nori būti užtikrinta, kad visada turi „atsarginį planą”.
  • Virtualių serverių atsarginis kopijavimas. Kai organizacija turi savo serverių sistemą ir nori būti užtikrinta, kad visada turi „atsarginį planą”.
  • Darbo kompiuterių atsarginis kopijavimas. Kai organizacija turi kompiuterių su ypač svarbia informacija ir nori būti užtikrinta, kad visada turi „atsarginį planą”.
  • Microsoft365 paslaugos atsarginis kopijavimas. Pagal licencijos sutartį kūrėjai neatsako už informacijos saugumą, todėl rekomenduoja turėti savo atsargines kopijas.

Ar domina mūsų paslaugos?

Suplanuokime susitikimą ar telefono skambutį aptarti Jūsų situaciją ir detales.

Planuoti susitikimąPlanuoti konsultaciją telefonu
Susijusios naujienos
Atsarginė kopija
atsarginės kopijos

Atsarginė kopija

Tikriausiai visi esame girdėję apie būtinybę turėti serverių, arba kritinių duomenų atsarginę kopiją. Tik ar suprantame kam ir kodėl jos daromos? Atsakykite į viktorinos klausimą …

Nuo 2021 m. esame BNI nariai.

BNI

Įmonės kodas: 304570424
PVM mokėtojo kodas: LT100011021117
Agnytės g. 7-2, Trušeliai, LT-92337 Klaipėdos r.

Apie mus

© 2024 Visos teisės saugomos iTskyrius.lt photo by VersloFoto

Nuotolinė pagalba

Pasirinkite operacinę sistemą

This will close in 20 seconds