Nemokamas seminaras – Kibernetinis saugumas paprastai

Kibernetinis saugumas paprastai

2024: Kibernetinės saugos metai – įsiklausykime į kibernetines grėsmes

Naujieji metai atneša naujas galimybes, o kartu ir kelia naujus iššūkius, ypač kibernetinės saugos srityje.

Pastaruoju metu skiriame ypatingą dėmesį kibernetinės saugos klausimams, ne tik spręsdami saugumo spragas ar edukuodami klientų personalą, bet kartu nuolat giliname žinias ir patys. Tai yra mūsų komandos šių metų kryptis ir tikslas, prie kurio, tikimės, prisijungsite ir Jūs.

Kibernetinio saugumo požiūriu, šie metai ypač reikšmingi Lietuvai ir dėl įsigaliosiančios TIS2 direktyvos (plačiau: čia). Nors šis Europos Sąjungos masto kibernetinio saugumo teisės aktas tiesiogiai palies ne visas Lietuvos įmones, tačiau taikymo mastas vis tik labai didelis – 20000 įmonių.

Jei jūsų įmonė ir nepatenka į teisinio reguliavimo įmonių gretas, kibernetinei saugai būtina skirti pakankamą dėmesį jau vien dėl to, kad kibernetinės atakos ir įsilaužimai tampa vis dažnesni ir sudėtingesni, vis daugiau verslų patiria didesnių ar mažesnių žalų nuo įmonės veiklos sutrikdymo iki duomenų vagystės su išpirkos prašymu, prestižo praradimo.

Norime užtikrinti, kad mūsų klientai būtų informuoti ir „ginkluoti“ žiniomis bei įrankiais, kurie padės sumažinti kibernetines rizikas. Tam tikslui šiemet planuojame keletą renginių, kurių metu dalinsimės svarbiausiomis žiniomis ir praktiniais patarimais, kaip apsaugoti savo vidinę verslo informaciją, klientų ir darbuotojų asmens duomenis.

Todėl kviečiame Jus į nemokamą seminarą „Kibernetinis saugumas paprastai“, kurio metu aptarsime nuo kibernetinių atakų galinčius apsaugoti veiksmus, kaip išsaugoti informaciją ir nepakliūti į išpirkos reikalaujančių spąstus, ką daryti įvykus incidentui arba kaip jam pasiruošti.

Laukiame Jūsų 2024 m. vasario 7 d. 10 val.  adresu Pramonės g. 8, Klaipėda (LEZ, EnterCafe). 

Kviečiame registruotis iki vasario 2 d. 

el.paštu mokymai@itskyrius.lt,

telefonu +370 655 56355 arba užpildant registracijos formą.

Nuotolinė pagalba

Pasirinkite operacinę sistemą

This will close in 20 seconds